Dzień dobry,

Kangur ma dla Ciebie bardzo dobrą informację – Zgłoszenie Twojego DZIECKA do Wakacyjnego Programu Zajęć Drużyny Kangura od PRZEDSZKOLIADA.PL przebiegło prawidłowo.

O statusie zgłoszenia oraz dalszych krokach będziemy Cię informowali na bieżąco. W przypadku pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, otrzymasz drogą elektroniczną kolejne informację z danymi dostępowymi do platformy operacyjnej, umożliwiającej dokonywanie płatności, sprawdzanie salda i sprawdzanie obecności dziecka na zajęciach.

Zgodnie z treścią umowy, podstawą do uczestnictwa dziecka w Wakacyjnym Programie Zajęć Drużyny Kangura, jest regularne dokonywanie opłat za Zajęcia Drużyny Kangura z góry do 10. dnia każdego miesiąca.

Zgodnie z treścią umowy, zastrzegamy sobie prawo do natychmiastowego odstąpienia od umowy w przypadku, gdy:

1. Nastąpi konieczność zmiany warunków prowadzenia zajęć (termin, miejsce, cena) bez winy PROMOTORA.
  2. Rodzic ma jakiekolwiek zaległości finansowe względem PROMOTORA i/lub nie została uiszczona uzgodniona opłata za zajęcia w ustalonym przez strony terminie.
  3. Nie ma wolnych miejsc w grupie zajęciowej.
  4. Zapisanie dziecka nastąpiło w czasie krótszym niż 72 godziny od terminu pierwszych zajęć z udziałem DZIECKA.
  5. Dziecko nie kwalifikuje się do uczestnictwa w Wakacyjnym Programie Zajęć „Drużyna Kangura” z przyczyn niezależnych od PROMOTORA.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu.

Z pozdrowieniami,

Lokalny Dział Administracji PRZEDSZKOLIADA.PL