Dzień dobry,

Kangur ma dla Ciebie bardzo dobrą informację – Zgłoszenie Twojego DZIECKA do Programu Zajęć Drużyny Kangura® od PRZEDSZKOLIADA.PL przebiegło prawidłowo.
O statusie zgłoszenia oraz dalszych krokach będziemy Cię informowali na bieżąco.

W przypadku pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, otrzymasz mejlem informację o dostępie do Panelu Rodzica Mondo Infano, który umożliwia sprawdzanie obecności DZIECKA na zajęciach, jak i dokonywanie płatności za zajęcia.

Zgodnie z treścią umowy, podstawą do uczestnictwa DZIECKA w Programie Zajęć Drużyny Kangura®, jest fakt opłacenia zajęć z góry, do 10. dnia każdego miesiąca.

Ponadto, zastrzegamy sobie prawo do natychmiastowego odstąpienia od umowy w przypadku, gdy:
•    Nastąpi konieczność zmiany warunków prowadzenia zajęć (termin, miejsce, cena) bez winy PROMOTORA.
•    Rodzic ma jakiekolwiek zaległości finansowe względem PROMOTORA i/lub nie została uiszczona uzgodniona opłata za zajęcia w ustalonym przez strony terminie.
•    Nie ma wolnych miejsc w grupie zajęciowej.
•    Zapisanie dziecka nastąpiło w czasie krótszym niż 72 godziny od terminu pierwszych zajęć z udziałem DZIECKA.
•    Dziecko nie kwalifikuje się do uczestnictwa w Programie Zajęć „Drużyna Kangura” z przyczyn niezależnych od PROMOTORA.

W czasie oczekiwania na informacje o zapisie, Kangur zaprasza Cię do www.sklepkangura.pl , gdzie znajdziesz produkty sygnowane głównym bohaterem ogólnopolskiego systemu rozrywki ruchowej PRZEDSZKOLIADA.PL, w tym strój sportowy, czy gry Drużyny Kangura®.

Hura! Hura! Drużyna Kangura!

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu.

Z pozdrowieniami,

Lokalny Dział Administracji PRZEDSZKOLIADA.PL